Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Çalışma Tablaları
30mm kalınlıkta, melamin ve laminant kaplı plakalardır.Üst yüzeyde kullanılan standart laminant aynı renkle bütünleşen 2mm PVC yan bitişlerde kullanılmaktadır.

Masa Ayakları

Panel ve metal ayak sistemlerimizde kablolar gizlenmiştir.Özel elektrostatik boya ile güçlendirilen ayaklar demonte olup montajı ve nakliyesi kolaydır.

Dolaplar
Her projeye uygun ölçü ve detayda üretilebilen ürünlerimizde taç ve baza kullanıma ayrı bir estetik vermektedir.

Kesonlar
Taşıyıcı ve hareketli amaçlı ürünlerimiz, ofis donanımına bitirici ve kullanışlı çözümler getirmektedir.Tüm bağlantı ve aksesuarlar ithaldir.

Demonte ara bölme sistemleri

Yıldırım 96 mm Demonte Ara Bölme Sistemi Kapalı (dolu) Modüller
100 mm genişliğindeki alüminyum profillerin içine çift taraflı olarak kaplama levhalarının yerleştirilmesi ile oluşturulur. Kaplama levhası olarak vinil kaplı alçı levhalar, MDF-LAM levhalar gibi farklı ürünler kullanılabilir. Her iki levhanın arasında da izolasyon ve dolgu malzemesi olarak camyünü bulunur. Kaplama levhalarını üretirken, sunulan binlerce değişik renk, doku, vinil ve laminant ile tasarımlarınızı daha özgürce yapabilmeniz sağlanmıştır. Vinil ya da laminant kaplamalar sabun ve benzeri temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir, hijyeniktir. Toz ve kir tutmaz. Solmaz, leke tütmez. Alçı levha ve alüminyum profillerin tam temasının sağlanması ve düzgün bir yüzey elde edilmesi amacıyla taban bazasının içindeki çelik klipslere ek olarak, yatayda 60 cm aralıklarla sac destek elemanları konulmuştur. Sac destek elemanları aynı zamanda yüksek ve düşük akım kablolarının taşınması için de kullanılmaktadır. Alüminyum profillere elektrostatik toz boya ile RAL standartlarındaki renklerin tümü uygulanabilir. Kapalı modüller 120x300 cm veya daha küçük boyutlarda oluşturulabilir.
Kapı kasası 2 mm kalınlığında alüminyum profilden üretilmiştir. Ayarlanabilir menteşeleri de sisteme uygun şekilde tasarlanmıştır. Standart olarak 90x210 cm ebatlarında üretilmektedir.

Yıldırım GMBS 96 mm Demonte Ara Bölme Sistemi
Camlı Modüller

Arasına ithal jaluzi yerleştirilmiş çift camlı, jaluzisiz çift camlı veya tek camlı olarak tasarlanmış modüllerdir. Tasarımların zorunlu kıldığı hallerde farklı boyutlarda özel üretim yapılabilir.
Düz cam dışında buzlu ya da renkli cam, pleksiglas gibi farklı malzemeler de kullanılabilir. Cama yük vermemek ve sağlamlığı artırmak için 2 mm kalınlığında alüminyum profiller kullanılmaktadır. Camın çerçevesini kuşatan fitiller özel olarak YILDIRIM 96 mm için imal edilmiştir. Bu fitiller ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunduğu gibi uzun ömürlü ve estetiktir.

Yıldırım 90 mm Demonte Ara Bölme Sistemi
Sistemi oluşturan elemanlar
Jaluzi

YILDIRIM 90 mm sisteminde dünyaca kabul görmüş firmaların ürettiği 16 - 25 mm kalınlığında mikro jaluziler kullanılır. Çok sayıda renk ve desen seçeneğini sunan jaluzilerin yataydaki hareketini sağlayan mekanizma, çerçeveye monte edilen metal bir düğmeyle sağlanıldığından, camlı bölmenin içine toz gibi istenmeyen maddelerin girmesi engellenir. Jaluzi ile ışık kaynaklarından optimum yarar sağlanır. Ayrıca gerektiğinde çalışma ortamı ile diğer alanlardan tecrit edilebilir.

Yıldırım Demonte İç Bölme Sistemleri
Yıldırım, teknoloji ile estetiğin birleştiği noktada, mekanlara farklı yorumlar getiren çağdaş çizgilere sahip bir demonte iç bölme sistemidir.
Süratli montaj, hasarsız demonte ve taşıma avantajlarının yanı sıra bir duvardan beklenilen sağlamlık, ses yalıtımı ve çeşitli tesisat malzemelerini, bölme içinde montaj imkanlarına sahiptir. Geniş bir malzeme kullanım seçeneği mevcut olup, doğal veya laminant kaplama, melamin, granit ve metal paneller, duvarlarda özgürce kullanılabilir.
Taşıyıcı konstrüksiyonlar üzerine kapılar, pencereler ve dolu paneller titizlikle monte edilir. Herhangi bir panel veya pencere gerektiği taktirde yandaki panellerden bağımsız olarak değiştirilir. Duvarın toplam kalınlığı 10 cm olup malzemeler arasındaki 3 mm'lik derz estetik bir görünüş sağlar. Kapı ve pencere profilleri özel elektrostatik toz boya ile kaplıdır. Masif iç serenli laminant kapı kanatları özel dizayn edilmiş çelik gömlekli alüminyum menteşeler vasıtasıyla monte edilir. Bütünlük sağlanması amacıyla menteşeler, kapı kasası ile aynı renktedir. Sekürit cam kapılar, kromajlı menteşeler ile kasaya takılır. İsteğe göre motif işlenebilir veya opak hale getirilebilir. Pencerelerde 6 mm'lik camlar arasında alüminyum veya ahşap mikrojaluzi olup üst kasa ve alt ray ile kumanda aksamı sistem içinde saklıdır.

Kolon ve parapet kaplamaları, dolap, banko ve çalışma grupları da aynı çizgi ve malzemelerle imal edilerek mekanlarda mimari bütünlük sağlanır.Özellikle dizayn edilmiş alüminyum veya laminant köşe dönüşler ile dekoratif üst ve kenar kapatma profilleri, sistemin tamamlayıcı estetik elemanlarıdır.Bütün çalışmalar, konusunda uzman teknik elemanlar tarafından projelendirilir ve mobilya titizliği ile imalatı müteakip aynı hassasiyetle monte edilir.